Opcje przeglądania
Producenci

Kleje do okleiniarek firmy Kleiberit

Kleje do okleiniarek – Kleiberit

Szukasz wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów do wykonywania obrzeży mebli? W tej kategorii znajdziesz kleje topliwe Kleiberit do okleiniarek w konkurencyjnych cenach! Proponujemy termotopliwe kleje zarówno w formie granulatu, jak i w postaci walca (patronu). Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Kleiberit – kleje termotopliwe EVA

Kleje Kleiberit mają szeroki zakres temperatury pracy i posuwu maszyny. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami topnienia przy dużej wydajności i trwałości. Z powodzeniem wybierane są przy produkcji różnego rodzaju mebli skrzyniowych do okleinowania wąskich płaszczyzn okleiniarkami automatycznymi oraz z posuwem ręcznym.

Topliwe kleje Kleiberit

Podczas pracy z klejem do okleiniarek Kleiberit nawet przy zachowaniu zalecanych temperatur może dojść do wydzielania szkodliwych oparów oraz zapachów, dlatego też miejsce pracy powinno być wyposażone w odpowiednie instalacje, które odprowadzą na zewnątrz stwarzające zagrożenie dla zdrowia opary.

W ofercie naszej firmy w dziale stolarskim znajdziesz kleje topliwe Kleiberit w kolorze kości słoniowej, białym i transparentne (spoina przeźroczysta). Serdecznie zapraszamy do zakupów – zapewniamy atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl