Producenci

Kleje do obrzeży meblowych

Klej do obrzeży meblowych – asortyment Stolarka24.pl

Nasz asortyment tworzą spoiwa w różnych kolorach. Można u nas zakupić produkty między innymi w kolorze białym, brązowym lub naturalnym. Kleje do obrzeży meblowych dostępne w naszej ofercie odznaczają się niską lepkością oraz bardzo dobrą wytrzymałością końcową. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że jeden rodzaj kleju może być użyty do zespolenia elementów z wielu różnych rodzajów materiałów. Produkty dobrze sprawdzają się między innymi w pracy z litym drewnem, okleiną naturalną, melaminą, poliestrem, HPL, PCW, ABS, PP. Każdy klej tworzy bardzo szczelne spoiny o wysokiej odporności na szkodliwe czynniki. Spoiwa są odporne na działanie wysokich temperatur. Ponadto cechują się bardzo dobrą zwilżalnością i są niezwykle wydajne. Idealnie nadają się do okleiniarek prostoliniowych oraz z posuwem ręcznym.

Klej do obrzeży meblowych – skuteczne scalanie różnego rodzaju materiałów

Bardzo ważne jest dostosowanie odpowiedniego kleju do rodzaju klejonych materiałów. Należy również zwrócić uwagę na model okleiniarki. Użycie kleju o odpowiednich parametrach jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego. Wybór spoiwa jest uzależniony od prędkości przesuwu okleiniarki (od 0,4 m/min. do około 50 m/min.). Przy czym okleiniarki krzywoliniowe charakteryzują się dużo mniejszą prędkością przesuwu. Ilość kleju do obrzeży meblowych, jaka zostanie zużyta w konkretnym przypadku, zależy od gęstości płyty, rodzaju stosowanego obrzeża, prędkości przesuwu okleiniarki oraz rodzaju spoiwa.

Posiadamy kleje do obrzeży meblowych o różnych właściwościach, kolorach oraz pojemnościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl